Dokąd zmierza zdrowie publiczne?

To pytanie, towarzyszyć będzie młodym i zdolnym studentom-menedżerom, podczas zbliżającego się, jubileuszowego X Studenckiego Sympozjum Naukowego „Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego”. Wydarzenie odbędzie się w terminie 23-24 marca w Sali Wykładowej Wydziału Farmaceutycznego im. Leonarda Kuczyńskiego przy ul. Borowskiej i po raz pierwszy będzie miało charakter międzynarodowy.

X WDZP


W myśl hasła przewodniego Quo Vadis Public Health?, pierwszego dnia (tj. 23 marca) poruszane zostaną kwestie związane z zarządzaniem zmianą, zarządzaniem kryzysowym oraz budowaniu relacji z mediami w ochronie zdrowia. Wśród wielu zaproszonych specjalistów, podczas tego panelu wystąpią m.in.: Magdalena Syrkiewicz-Świtała, która opowie o social media marketingu w ochronie zdrowia oraz Katarzyna Kozłowska i Agnieszka Łesiuk przedstawiające zagadnienia komunikacji w profilaktyce onkologicznej na przykładzie kampanii „Rakoobrona”.

Z kolei 24 marca dyskusja będzie poświęcona szeroko rozumianej tematyce e-zdrowia. Poruszane będą kwestie związane z nowymi rozwiązaniami w medycynie, aplikacjami zdrowotnymi oraz możliwościami, które niesie ze sobą tzw. big data. Jednym z ekspertów będzie Tomasz Szelągowski opisujący wpływ rozwoju technologii medycznych i komunikacyjnych na zdrowie publiczne.

POZNAJ PRELEGENTÓW 10. EDYCJI WROCŁAWSKICH DNI ZDROWIA PUBLICZNEGO

Jak co roku, nieodłączną częścią konferencji będzie sesja Varia, podczas której studenci z całej Polski i krajów sąsiedzkich zaprezentują swoje prace badawcze i naukowe dotyczące zdrowia publicznego.

Organizatorzy wydarzenia, SKN Młodych Menedżerów, wierzą w to, że spotkanie jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, wymianą doświadczeń i dobrych praktyk oraz integracją pomiędzy studentami a specjalistami w obszarze ochrony zdrowia.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wydarzenie: X Studenckie Sympozjum Naukowe „Wrocławskie Dni Zdrowia Publicznego” Quo Vadis Public Health?
Data: 23-24 marca2017 r.
Miejsce: Sala Wykładowa Wydziału Farmaceutycznego im. Leonarda Kuczyńskiego, ul. Borowska 211, Wrocław.
Organizator: Studenckie Koło Naukowe Młodych Menedżerów

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s